İSC Güvenlik Danışmanlığı

İSC Güvenlik Danışmanlığı’na hoşgeldiniz!

Alanlarında profesyonellerden oluşan uzman ekibimiz, teknolojik altyapımız, güçlü partnerlik ağı desteğimizle tüm güvenlik sorunlarınıza ihtiyaç odaklı, yaratıcı ve özelleştirilmiş çözümler üretiyoruz.

GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI NEDEN GEREKLİDİR?

Danışmanlık desteğinin her biri ciddi katma değerler oluşturan birden fazla yararı söz konusudur.

Danışmanlık hizmetinin alternatif maliyeti çok daha pahalıdır. Hizmetin toplam bedeli, çoğu kez kuruluşunuza gereksiz yere satılacak ekipman bedelinin altında kalabilmektedir.

Personelin seçimi, eğitilmesi, prosedürlerin yazımı ve denetim faaliyetlerinde kuruluşun sırtından ciddi bir uygulama yükü kaldırılarak uzman ellere teslim edilir.

Güvenlik uygulamaları organize ve standart hale getirilerek ciddi kaynak tasarrufu sağlanmaktadır. Kurumsal bilgi birikimi oluşturulması konusunda da danışmanlık hizmetinin değeri yadsınamaz artıları bulunmaktadır

Güvenlik gibi eleştirilere açık bir alanda yöneticilere, tarafsız uzmanların ortaya koyarak gerekçelendirdikleri, hatalardan arınmış kararlar alabilme imkanı yaratmakta, kuruluşların resmi makamlar ve medya karşısında güvenlik uygulamalarını gerekçelendirmede ellerini rahatlatmaktadır.

Hakkımızda

İSC, danışmanlık kavramının ayrılmaz bir gereği olarak “kurumsal uzmanlık” yanına kişisel uzmanlığı da koyar. Bu anlayışla alanında referans projeleriyle sektörde kendisini kanıtlamış marka isimleri çatısı altında toplamıştır.

Bilgi ve tecrübe birikimini geniş bir ürün yelpazesinde profesyonel hizmet paketlerine dönüştüren İSC Güvenlik Danışmanlığı; AR-GE ürünü modüler hizmet paketleri ve basılı eserleri ile ülkemizin en tecrübeli emniyet ve güvenlik uzmanlarından oluşan çekirdek bir ekip tarafından kapsamlı bir ön hazırlık ve teknoloji yatırımı ardından 2012 yılında kurulmuş, uzun zamana yayılan ortak mesaileri süresince yurt içi ve dışında birçok projeye birlikte imza atmış, standartların üzerini hedefleyen öncü misyonuyla alanındaki seçkin ve belirleyici yerini almıştır.

GÜVENLİK DANIŞMANLIK

HİZMETLERİ

Detaylar için tıklayın

TEDARİK  ZİNCİRİ

GÜVENLİĞİ HİZMETLERİ

Detaylar için tıklayın

REFERANSLARIMIZ

Size ulaşmamızı ister misiniz?

Not bırakın ve sizi arayalım