İSC Güvenlik Danışmanlığı

İSC Güvenlik Danışmanlığı

Profesyonel Güvenlik Çözümleri

Bilgi ve tecrübe birikimini geniş bir ürün yelpazesinde profesyonel hizmet paketlerine dönüştüren İSC Güvenlik Danışmanlığı; AR-GE ürünü modüler hizmet paketleri ve basılı eserleri ile ülkemizin en tecrübeli emniyet ve güvenlik uzmanlarından oluşan çekirdek bir ekip tarafından kapsamlı bir ön hazırlık ve teknoloji yatırımı ardından 2012 yılında kurulmuş, uzun zamana yayılan ortak mesaileri süresince yurt içi ve dışında birçok projeye birlikte imza atmış, standartların üzerini hedefleyen öncü misyonuyla alanındaki seçkin ve belirleyici yerini almıştır.

İSC, danışmanlık kavramının ayrılmaz bir gereği olarak “kurumsal uzmanlık” yanına kişisel uzmanlığı da koyar. Bu anlayışla alanında referans projeleriyle sektörde kendisini kanıtlamış marka isimleri çatısı altında toplamıştır.

Profesyonel ekibi, teknolojik altyapısı ve güçlü partnerlik ağı desteğiyle tüm güvenlik sorunlarına ihtiyaç odaklı, yaratıcı ve özelleştirilmiş çözümler üretir.

EKİBİMİZLE TANIŞIN

Ahmet İŞCEN
Ahmet İŞCENYönetici Ortak
1973 İstanbul doğumlu olup Marmara Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunudur. IT şirketiyle İstanbul Emniyet Müdürlüğü için Mobil GBT sorgulama projesi gibi birçok projeye imza atmış, 14 yılı aşkın bir güvenlik tecrübesi bulunmaktadır. Makro Bilgi Sistemleri, Milpa, Profilo, Wiegel Türkiye gibi şirketlerde yöneticilik yapmıştır. Yabancı dili İngilizce ve Almanca’dır.
ahmet.iscen@iscd.com.tr
Uğur KISA
Uğur KISAYönetici Ortak
1975 İzmit doğumlu olup Polis Koleji / Akademisi ve Gazi Üniversitesi İktisat bölümü mezunudur. İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Swissotel The Bosphorus, Edition Hotel ve Palmali Holding Pal Güvenlik Hizmetleri şirketlerinde üst düzey yönetici pozisyonlarında 20 yılı aşkın süre çalışmıştır. Yabancı dili İngilizce’dir.
ugur.kisa@iscd.com.tr
Serkan VARTANLI
Serkan VARTANLIYönetici Ortak
1975 Ankara doğumlu olup Polis Koleji, Polis Akademisi ve Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunudur. Kare Güvenlik, Securitas ve Palmali Holding’e bağlı Pal Güvenlik’te üst düzey yönetici olarak çalışmıştır. Bildiği yabancı diller İngilizce ve İspanyolca’dır.
serkan.vartanli@iscd.com.tr

Size ulaşmamızı ister misiniz?

Not bırakın ve sizi arayalım