Kayıp Önleme Hizmetleri

Perakende Endüstrisi ve Doğal Riskler…

Şirketin büyüklüğüne ve sunulan malların cinsine bakılmaksızın bir perakende mağazadan büyük mağazalar zincirine, düşük fiyatlı ürünlerden mücevher gibi yüksek değerli ürünlere kadar tüm alanlarda, işin doğası gereği içinde barındırdığı ve geniş bir yelpazeye sahip risk çeşitliliğinin varlığı kabullenilmeli ve dikkatli bir biçimde ele alınmalıdır.

Birçok perakende satış ortamı, denetim eksikliği ve kayıp önlemede duyarsızlık nedeniyle çoğunlukla risk altındadır. Suçlular bu durumu, kendilerine yarar sağlamak ve kazanç elde etmek için bir fırsat olarak kullanmaktalar.

Müşteri çekmek adına hızla gelişen ve değişen perakende endüstrisi için suçu ve suçluyu önlemek bir zorunluluk haline gelmiştir.

Ufak kayıplar büyük maliyetlere neden olmakta…

Alt sınırlarını aşmayan ufak meblağlardaki suçlar yüzünden işletmeler, her yıl milyarlarca lira kaybediyor. Kayıpları önlemek ve sorunun üstesinden gelmek için çok yönlü bir yaklaşım, bu duruma yönelik en iyi savunmamızdır.

Perakende endüstrisinin, yönetimi ve çalışanlarıyla birlikte bir “Kayıp Önleme” programı/stratejisi izlemesi artık elzem durumdadır. Artık hepimiz “reaktif” karşısında “proaktif” olmak üzerine yoğunlaşmalı, suç gerçekleşmeden önce ve gerçekleşmesini engellemek adına önleyici tedbirler üzerinde çalışmalıyız.

GÜVENLİK DANIŞMANLIK

HİZMETLERİ

Detaylar için tıklayın

TEDARİK  ZİNCİRİ

GÜVENLİĞİ HİZMETLERİ

Detaylar için tıklayın

REFERANSLARIMIZ

Size ulaşmamızı ister misiniz?

Not bırakın ve sizi arayalım